I dospělí si mohou hrát aneb transformační program pro dospělé
Dnes jsme si s Lindou Berger popovídaly v živém vysílání na Facebooku o jejím transformačním programu, který jestli tomu dobře rozumím, má za úkol pomoct jeho účastníkům k hojnosti. Tady je Facebooková stránka, kde rozhovor najdete. Možná jste živé vysílání neviděli a možná vám vyhovuje lépe psaná forma rozhovoru. Právě pro vás je tento článek, kde se dozvíte více, o čem to ten transformační program je a co má jeho účastníkům přinést.


Nejdřív bych krátce představila sebe. Já se jmenuji Iva Jančíková a jsem maminkou, zabývám se osvětou v oblasti finanční gramotnosti a napsala jsem pohádky pro děti, které pomáhají rodičům s dětmi probrat téma peněz. Pohádky skřítka Penízka jsou aktuálně i v tištěné podobě k prodeji a pokud je někdo chce ještě do Vánoc, tak je to reálné. Pošta je kupodivu po ČR doručuje do druhého dne, což mě velmi těší.


A kdo je Linda?


Linda Berger je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Linda věří, že hojnost je projevem dobra v životě. Její závazek je šířit více hojnosti, lehkosti a dovolení si, aby se nám společně žilo lépe.


Lindu jsem vyzpovídala a položila ji otázky:

Co můžeme ve zmiňovaném transformačním programu čekat?


Program se jmenuje Přepiš svůj finanční příběh a otevři dveře hojnosti a to je přesně, o co tam běží. Hodně lidí svůj příběh zkouší přepsat, mnozí ale nemají úspěch. Je to proto, že to není jen obyčejný příběh a fantazie, kterou mlžeme škrtnout a psát znova. Dokud je tam spousta nevyřešených bolestí a zranění, přepis se nezdaří nebo jen s velkým vypětím a spornými výsledky.


Bude to spíše ve formě teoretické a informační nebo spíše praktické úkoly?


Teorii jsem zkrátila do pár vět. Dokonce na jednom místě píšu, že pokud chtějí více teorie, ať jdou na Google. Teorie je všude. Tento program je zaměřen prakticky , aby se mohly udát změny v životě.Čeho se tvůj program týká?


Emocí a vztahu k penězům jako takovém nebo máme čekat tabulky, grafy a výpočty, které nám pomohou lépe hospodařit?


Jako všechny mé programy se týká emocí, traumat a příběhů, které se za situací skrývají. A za penězi se toho skrývá opravdu hodně. Od situací v dětství, ve školem v práci, jsou tam mezilidské vztahy i vztah k sobě.


A co tedy praktická část - co za aktivity můžeme čekat, že budeme dělat?


Jednou jsem někde slyšela o programu na zvýšení sebevědomí, kdy účastníci dostali úkol přejít náměstí s provázkem a pokličkami, které dělaly šílený hluk. Bude tam něco podobného?


Hm zajímavé...ne v tomto duchu to nebude, ale vykročení z konfortní zóny je pro úspěšné dokončení také doporuřeno a to ve formě sdílení s druhou osobou nebo osobami.


Ty máš také spoustu zajímavých tipů na rituály. Můžeme se ve tvém programu těšit i na ty?


Ano i ne, záleží, co rozumíš pod pojmem rituál? Sednout si při svíčce ke svému příběhu a pracovat na něm, může vzít někdo jako rituál, jiný jako techniku.


Co tě vedlo k vytvoření tohoto programu? Kdo nebo co ti dalo tuto myšlenku?


Již dlouho jsem, bádala nad tím, jak vytvořil program, který nezabere týdny a nebude stát tisíce, ale zároveň bude účinný. Chtěla jsem i něco dost jednoduchého, ale hlubokého. Naslouchala jsme svému vedení a intuici. Musela jsme experimentovat, ale zkušební skupina potvrdila, že můj záměr se naplnil. S velkou pokorou si troufnu říct, že program je geniálně jednoduchý avšak účinný.


Jak je ten program koncipovaný? Teď myslím, kolik zabere času?


Já píšu dva večery samostatně a třeba jedno odpoledne s někým jiným, ale na základě zkušeností už vím, že to velmi rozdílné. Někdo je s příběhem hotov za hodinu, jiné ženy píší, že to mají na několik večerů.

Stojí jen 350,- Kč - to je srovnatelné s e-bookem. Proč jsi zvolila tak nízkou cenu?

Mým primárním záměrem bylo šíření hojnosti, a to i těm, kteří jsou v situaci, že nemají nazbyt. 350 korun je cena dost nízká ne to, aby na ni dosáhl každým kdo opravdu chce. Jinak bych program ohodnotila na 1200 kč.

Jak už jsme zmínila v předchozí otázce, šlo mi hlavně o šíření hojnosti. Vyšší cena by byla pro spoustu lidí blokem a to právě pro ty, co to potřebují nejvíc.


Bude cena pořád 350,- nebo to je jen pro první zájemce?


Neplánuji, že by radikálně stoupala. Ale je důvod si ho dopřát před Vánoci, je tam totiž navíc meditace V hojnosti zdarma. To je můj Vánoční dárek.


Pro koho je tvůj program určený? Na webu to působí, že výhradně pro ženy. Jak poznám, že je to to pravé třeba pro mě?


Psala jsem ho pro ženy, ale už tam máme i muže. A jak to poznáš, asi intuicí, každopádně pokud usoudíš, že to není pro tebe, tak máš zákonnou garanci pro vrácení. Zatím nikdo nic nevrátil.Je to jeho premiéra?

Ano, vypustila jsem ho 23. 11. , takže je nový, ale už si našel své fanoušky.


Tys byla na setkání s autorem knihy Jak myslí milionáři. Co ti tato zkušenost přinesla? To bylo teď někdy na podzim, všimla jsem si tvého sdílení na fb. Inspiroval tě třeba tento seminář v něčem konkrétním?

Nebyla jsem na setkání přímo s T. Harv Ekerem, ale byla jsem na 3 denním workshopu, který on sestavil, dnes ale ho vyučují jeho trenéři. Mohla bych o tom mluvit hodiny a hodiny, byl to pro mě opravdu workshop, který bych nazvala život měnící. A jedna z mnoha konkrétních věcí je, že jsem daleko více otevřená jít za svojí komfortní zónu...nejen jsem otevřená, ale pořád za ní chodím.


Díky Lindo za rozhovor a přeji spoustu spokojených účastníků tvého transformačního programu.


Tady je odkaz na stránku, kde se můžete do Lindy programu přihlásit.


Sdílejte článek na Facebooku
Kategorie
Příspěvky na blogu